Rowerownia
Business Garden Wrocław

39 miejsc parkingowych dla pracowników

Funkcjonalność i troska o środowisko

Szwedzki inwestor Vastint Poland doskonale rozumie potrzebę dostosowywania swoich obiektów do wizerunku nowoczesnych firm. Stara się oferować najemcom rozwiązania przyjazne środowisku i funkcjonalne. Sukcesywnie rozbudowuje system udogodnień, skierowanych do pracowników firm, wynajmujących biura w kompleksie Business Garden nie tylko we Wrocławiu, ale także w Warszawie i w Poznaniu. Tego typu podejście jest nam niezwykle bliskie, bo dzięki temu #przesiadka z samochodu na rower ma szansę rozprzestrzeniać się jeszcze szybciej.

Od strategii rowerowej do eventów BikeDay

– Zdecydowaliśmy się wdrożyć rozwiązanie parkingów rowerowych w Business Garden Wrocław z różnych powodów. Po pierwsze, rozwiązanie to jest łatwe do zainstalowania, proste w obsłudze i oszczędza miejsce, co pozwala na zapewnienie naszym lokatorom większej liczby miejsc parkingowych na mniejszej przestrzeni. Poza tym firmę Bike2Box charakteryzuje elastyczne i nowoczesne podejście. Dzięki któremu rowerownie pasują do naszych budynków i stają się ich nieodłącznym elementem – wyjaśnia Sebastian Zimmermann. – Co najważniejsze, ufamy firmie Bike2Box. Od kilku lat współpracujemy w różnych dziedzinach. Począwszy od doradztwa w zakresie naszej strategii rowerowej, przez realizację parkingów rowerowych, po imprezy związane z promocją tego sposobu przemieszczania się – dodaje.

Źródło: http://eurobuildcee.com/?page=news&id=27644&link=rowerownie-bike2box-w-kolejnych-biurowcach

Automatyczne podnośniki BikeUp

W kwietniu 2017 roku wykonaliśmy w Business Garden we Wrocławiu rozbudowę istniejącego parkingu rowerowego o kolejne 39 miejsc. W celu zoptymalizowania powierzchni, która mogła zostać wykorzystana jako rowerownia, zastosowaliśmy automatyczne wieszaki BikeUP.

Te podnośniki cechuje solidna konstrukcja, są też zabezpieczone przed korozją, więc będą mogły służyć najemcom budynku przez wiele lat. Wieszak wykonano tak, żeby można było na nim zawiesić każdy typ roweru, niezależnie od wagi.  Co najważniejsze dla użytkowników parkingu – robi się to jedną ręką, bez wysiłku i podnoszenia roweru.

Zobacz też inne nasze parkingi rowerowe

Porozmawiajmy o parkingu rowerowym w Twojej nieruchomości