Mobilny serwis rowerowy Łódź

Nasi serwisanci przeprowadzają profesjonalny przegląd roweru w trakcie Twojej pracy.

Zaproś nasz serwis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilny serwis rowerowy

Rowery w ostatnich latach znacznie zyskały na popularności. Społeczeństwo zaczęło doceniać liczne korzyści, jakie zapewnia taki środek transportu, a infrastruktura wielu miast coraz bardziej sprzyja rowerzystom. Dodatkowo wiele budynków biurowych,, zostało wyposażonych w stojaki rowerowe i szatnie dla rowerzystów, dzięki którym sporo osób decyduje się na dojazd do pracy rowerem. Korzystając z takiego środka transportu, unikniesz korków, dostarczysz sobie porcję ruchu, a w gratisie dostajesz porcję endorfin i pozbędziesz się kilku niepotrzebnych kilogramów. Swoją ofertę mobilnego serwisu rowerowego kierujemy do firm w Łodzi, których pracownicy dojeżdżają do pracy rowerem lub chcą ich zachęcić do zmiany środka transportu na bardziej ekologiczny.

Co zyskujesz

Profesjonalna obsługa

Oszczędność twojego czasu

Pewność bezpieczeństwa

Mobilny serwis rowerowy w Łodzi

Mobilny serwis rowerowy w Łodzi gwarancją bezpieczeństwa

Jadąc do pracy samochodem, dbamy o jego sprawność, wykonując regularne przeglądy, a w razie wystąpienia usterek kierujemy się do warsztatu samochodowego. Kwestia ta wygląda podobnie w przypadku poruszania się rowerem. Usterki zdarzają się każdemu nas, a sprawny rower to podstawa bezpiecznej jazdy. Oprócz kasku na głowę oraz innych ochraniaczy należy zadbać m.in. o sprawne hamulce w rowerze, dobrze napompowane opony i odpowiednio wyregulowane siodełko. W tej sytuacji z pomocą przychodzi mobilny serwis rowerowy podczas eventu BikeDay w Łodzi. W trakcie takiego wydarzenia możesz oddać swój rower naszym specjalistom, którzy sprawdzą jego wszystkie elementy i usuną ewentualne usterki. Może to być regulacja układu hamulcowego, pompowanie opony czy założenie łańcucha. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twój jednoślad jest sprawny i nie zawiedzie Cię na trasie.

Event BikeDay w Twojej firmie

Początek sezonu rowerowego to doskonała okazja do zorganizowania eventu BikeDay z mobilnym serwisem rowerowym w Twojej firmie w Łodzi. Dzięki temu pracownicy, którzy są rowerzystami, będą mogli przekazać swój rower naszym specjalistom, aby mieć pewność, że jest on odpowiednio przygotowany na najbliższy sezon. W trakcie eventu naoliwimy, napompujemy, wyregulujemy i wyczyścimy Twój rower, dzięki czemu będzie wyglądał jak nowy!

Event BikeDay to także doskonała okazja do zachęcenia i zmotywowania innych pracowników do zmiany środka transportu na rower. Na uczestników eventu czekają także inne atrakcje, takie jak konkurs na trenażerach, a także udział w kursie pierwszej pomocy. Dodatkowym atutem takiego wydarzenia jest możliwość przetestowania rowerów elektrycznych Kross.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!