Mobilny serwis rowerowy Kraków

Nasi serwisanci przeprowadzają profesjonalny przegląd roweru w trakcie Twojej pracy.

Zaproś nasz serwis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilny serwis rowerowy

Nieprzewidziana usterka w rowerze? Nagły wypadek na trasie wycieczki rowerowej lub podczas podróży do pracy? Chcąc nie chcąc, spotka to kiedyś prawdopodobnie każdego, nawet najbardziej doświadczonego rowerzystę. W takich sytuacjach zdaj się na pomoc profesjonalistów, którzy zaoszczędzą Twój czas oraz zadbają o Twoje bezpieczeństwo. Wszystko jednego dnia, w jednym miejscu. BikeDay – mobilny serwis rowerowy w Krakowie to z jednej strony kompleksowa, rowerowa pomoc, a z drugiej – wsparcie specjalistów oraz innych miłośników jednośladów. Przyjdź i przekonaj się sam!

Co zyskujesz

Profesjonalna obsługa

Oszczędność twojego czasu

Pewność bezpieczeństwa

Mobilny serwis rowerowy w Krakowie

Mobilny serwis rowerowy w Krakowie – gwarancja bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Odpowiedzialność i dojrzałość naszych specjalistów każe im zadbać o bezpieczeństwo każdego użytkownika ruchu drogowego w Krakowie. Mobilny serwis rowerowy podczas BikeDay pozwoli zadbać o to, aby jednoślady poruszające się po stolicy Małopolski były pojazdami bezpiecznymi. Możesz przyprowadzić swój rower, a my dokładnie wyregulujemy układ hamulcowy rowerów oraz szybko i sprawnie wymienimy uszkodzone czy nadmiernie zużyte opony. Zanim rozpoczniesz sezon rowerowy, oddaj swój rower w nasze ręce – sprawdzimy każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, który może wpłynąć na bezpieczne jego użytkowanie i w przyszłości stać się przyczyną wypadku lub kontuzji. Takie podejście to gwarancja nie tylko Twojego komfortu i poczucia pewności, ale także Twoich oszczędności, gdyż naprawa poważnych, powypadkowych uszkodzeń jest znacznie droższa od profilaktycznego, sezonowego serwisowania roweru.

BikeDay w Krakowie

Przebita opona, nagły spadek ciśnienia i brak możliwości napompowania opony, scentrowane koło – to nie są dla nas przeszkody trudne do pokonania. Mobilny serwis rowerowy w Krakowie działający podczas BikeDay pozwoli na naprawę każdej usterki na miejscu. To jednak nie wszystko. Na uczestników wydarzenia czekają atrakcje. Można wziąć udział w konkursie na trenażerach. Na miejscu przeprowadzamy również kurs pierwszej pomocy. Dla miłośników marki Kross udostępniamy rowery elektryczne do testowania. W ciągu całego dnia można skorzystać z usługi serwisowania swojego jednośladu, a w międzyczasie – z możliwości rozmowy ze specjalistami oraz innymi uczestnikami wydarzenia, wymieniając się swoimi doświadczeniami. Zapraszamy!