Mobilny serwis rowerowy Trójmiasto

Nasi serwisanci przeprowadzają profesjonalny przegląd roweru w trakcie Twojej pracy.

Zaproś nasz serwis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilny serwis rowerowy

Jazda na rowerze to wspaniały sposób na spędzanie czasu. Obecnie coraz więcej osób korzysta z tej aktywności, starając się zrelaksować, odpocząć i nabrać sił do mierzenia się z przeciwnościami losu. Z tego też powodu w ciągu ostatnich lat zauważalnie wielu pracodawców zaczęło organizować różnego rodzaju eventy rowerowe, z których można skorzystać w wielu sytuacjach. Szefowie różnych firm, m.in. w Trójmieście, mogą zorganizować taki dla swoich pracowników. W jego trakcie warto skorzystać z takiej opcji, jak mobilny serwis rowerowy. Wówczas uczestnicy wiedzą, że nie muszą się martwić, gdy w którymś momencie zepsuje się sprzęt. Trójmiasto to tylko jeden z obszarów, na których może się odbywać impreza tego typu.

Co zyskujesz

Profesjonalna obsługa

Oszczędność twojego czasu

Pewność bezpieczeństwa

Mobilny serwis rowerowy w Trójmieście

Mobilny serwis rowerowy – Trójmiasto zaprasza na eventy

Proponujemy ogólnopolski program eventów BikeDAY, które od lat cieszą się rosnącą popularnością i spodobają się każdemu miłośników sportów rowerowych. W ramach tego typu akcji można korzystać z wielu atrakcji, dostępny jest także mobilny serwis rowerowy. Gdańsk to jedno z miast, w którym od lat realizujemy nasze akcje serwisowe dla pracowników wielu firm. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do właścicieli budynków biurowych, którzy są zainteresowani promowaniem ruchu rowerowego wśród swoich najemców. Współpracujemy też z pracodawcami ów, którzy aktywnie wspierają osoby dojeżdżające na rowerach do firm.

W ramach takiego eventu pracownicy mogą skorzystać z różnego rodzaju atrakcji. Każde wydarzenie planowane jest specjalnie dla nich. W jego trakcie będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju konkursach, a także w kursach pierwszej pomocy lub przetestować jakiś ciekawy rower, udostępniony przez naszych partnerów. BikeDAY zwykle trwa jeden dzień, chociaż zdarzają się wydarzenia trwające i trzy dni. Przez cały ten czas można skorzystać zarówno z serwisu rowerowego, jak i pozostałych atrakcji. Cały program eventowy został tak pomyślany, by pozwolić na rozpowszechnienie zwyczaju dojeżdżania do pracy rowerem wśród pracowników.

Mobilny serwis rowerowy – skorzystaj podczas eventu w Gdańsku

Jeśli ktoś nie jest pewny stanu swojego roweru podczas eventu, śmiało może skorzystać z usług naszego mobilnego serwisu rowerowego. Gdańsk to miasto, w którym bez problemu można zorganizować takie wydarzenie. Jeśli więc zajdzie potrzeba, pracodawcy promujący jazdę na rowerze mogą skorzystać z takiej opcji. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko uda się spopularyzować środek transportu, jakim jest rower, ale i skorzystać z całkowicie darmowego serwisu, który na pewno przyda się każdemu miłośnikowi jednośladów.