Kim Jesteśmy
i co Nas napędza

Wierzymy, że wszyscy mamy wpływ na środowisko i własne życie.

Wspieramy kulturę rowerową i nakręcamy na nią innych.

Od 6 lat realizujemy parkingi rowerowe dla deweloperów i pracodawców. Pracujemy nad dużymi i mniejszymi projektami – doradzamy tym, którzy potrzebują bezpiecznie i estetycznie przechować rower. Wiemy jak efektywnie wykorzystać przestrzeń, aby zaparkować jak najwięcej rowerów.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wspieramy

POZNAJMY SIĘ

Radek

CEO

Skupiony wokół tworzenia trwałych i spójnych produktów. Obsesyjnie wyszukujący nowych trendów. Kreatywnie zarządza firmą. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, lubi patrzeć na problem różnych stron i wkładać kij w mrowisko.

Karolina

Supreme Service Manager

Buduje długofalowe relacje z klientami. Wprawia projekty i zamówienia w ruch, stoi na straży na każdym etapie realizacji. Kreatywnie i nieszablonowo podchodzi do każdego klienta. Z każdym bez problemu znajduje wspólny język.

Piotrek

Workflow Bike Service Manager
Żeby inni mogli spokojnie przeć do przodu, ktoś musi zabezpieczać tyły. Piotrek kontroluje, aby serwis rowerowy w trakcie eventów rowerowych BikeDay działał, jak należy i dba o każdy szczegół organizacyjny wydarzenia. Co my byśmy bez niego zrobili?
Chcesz wspierać kulturę rowerową razem z nami?

Dlaczego Bike2Box?

Bike2Box powstał z pasji do rowerowej aktywności i rowerowego stylu życia, połączonej z zamiłowaniem do designu. Chcemy, by nasze produkty wpływały na popularyzację kultury rowerowej w Polsce. Chcemy zmieniać nawyki ludzi i instytucji, nakłaniając do troski o środowisko i własne zdrowie. Projektujemy rozwiązania, które zlikwidują problemy z brakiem miejsca na przechowywanie i parkowanie rowerów.

ZAUFALI NAM