BIKE DAY
event rowerowy

Zorganizuj wyjątkowy, zakręcony dzień dla swoich pracowników.

Jesteśmy w całej Polsce #warszawa #kraków #wrocław #katowice #poznań #łódź #gdańsk #bikeservice #mobilnyserwisrowerowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CHCEMY, BY JAK NAJWIĘCEJ LUDZI DOJEŻDŻAŁO DO PRACY ROWEREM

Czym jest BikeDay?

BikeDay to ogólnopolski program eventów dla branży nieruchomości oraz dla pracodawców, wspierających dojazd do pracy rowerem.

Na czym polega event?

Uczestnicy mogą skorzystać z darmowego serwisu rowerowego i innych atrakcji, przygotowanych specjalnie dla nich tego dnia.

Jakie atrakcje zapewniamy?

W trakcie BikeDay możemy zorganizować konkursy na trenażerach, kursy pierwszej pomocy, udostępniamy także rowery elektryczne Kross do testowania.

Ile trwa wydarzenie?

BikeDay trwa jeden dzień. Nasza ekipa od samego rana przyjmuje rowery do serwisowania. W ciągu dnia uczestnicy mogą skorzystać z pozostałych atrakcji.

Dobra zabawa i chwila relaksu

Dobra zabawa i chwila relaksu

Pracownicy mają okazję wykorzystać czas na przerwę w aktywny sposób i świetnie się przy tym bawić.

Mobilny serwis rowerowy

Mobilny serwis rowerowy

Nasi serwisani przeprowadzają profesjonalny przegląd rowerów dla uczestników BikeDay, by mogli bezpiecznie dojeżdżać do pracy.

Okazja do rozmowy

Okazja do rozmowy

Coraz więcej osób wybiera rower, jako środek transportu. BikeDay pomaga firmom przekonać pracowników do tej formy komunikacji i pokazać płynące z tego korzyści.

BikeDay w liczbach
204
Zrealizowane eventy
9180
Naprawionych rowerów
9840
Zadowolonych pracowników

Mobilny serwis rowerowy

Jazda na rowerze to nie tylko sport i rekreacja, ale też coraz częściej środek codziennego transportu zapewniający dawkę ruchu i niepozostawiający śladu węglowego. Poruszanie się w ten sposób czy spędzanie czasu dla przyjemności przynosi wiele korzyści. Dzięki temu poprawia się krążenie, polepsza jakość snu, możemy też liczyć na zrzucenie kilku nadprogramowych kilogramów bez drakońskich diet. Jazda na rowerze to sport aerobowy, pomagający pozostać w dobrej kondycji, łatwo dostępny dla każdego, niezależnie od wieku. Wiele osób korzysta też z tego środka transportu podczas drogi do pracy.

Aby jednak cieszyć się bezpieczną jazdą na rowerze, nie należy zapominać o prawidłowym przygotowaniu roweru do sezonu. Rower posiadający wyregulowane przerzutki, sprawne hamulce i odpowiednie ciśnienie w oponach daje nam pewność dotarcia do celu. W dzisiejszych czasach nie wszyscy mamy czas i odpowiednie umiejętności, aby serwisować swój rower samodzielnie. Warto więc pomyśleć o oddaniu roweru do serwisu rowerowego. Niestety zwykle bywa tak, że o serwisie przypominamy sobie na samym początku sezonu rowerowego, a jak wiadomo, kiedy chętnych na usługi serwisantów przybywa, tworzą się wielotygodniowe kolejki.

W 2015 roku stworzyliśmy usługę mobilnego serwisu rowerowego, którą kierujemy do miejskich rowerzystów pracujących w centrach biurowych największych polskich miast. Nasze mobilne zespoły serwisowe obsługują rowerzystów w Gdańsku, Poznaniu, Warszaawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Na koncie mamy ponad 200 wydarzeń serwisu mobilnego dla rowerzystów.

Naszą usługę mobilnej naprawy rowerów realizujemy w miejscu pracy u Klienta, który przyjeżdżając do pracy rowerem, powierza nam serwis swojego pojazdu w trakcie godzin własnej pracy i w ten sposób oszczędza masę czasu.

Zaproś Nasz serwis

Serwis rowerowy podczas BikeDay

W ostatnich latach popularność roweru coraz bardziej rośnie. Przesiadają się na niego osoby w różnym wieku. Organizowane są różnego rodzaju imprezy rowerowe, wyścigi, wycieczki na dwóch kółkach, a nawet przejażdżki miejskie, rodzinne czy w gronie znajomych. U niektórych osób chęć zmiany środka transportu na jednoślad dopiero dojrzewa. Dlatego też dobrym pomysłem jest zorganizowanie np. w Twojej firmie BikeDay. Podczas eventu uczestnicy skorzystają z darmowego, mobilnego serwisu rowerowego, będą mogli wzajemnie się wspierać w podjęciu decyzji o przesiadce na rower, a nawet umówić się na wspólne pokonywanie trasy z danego punktu do miejsca pracy. Uczestnictwo w naszym evencie to możliwość kontaktu z serwisantami, których zawsze można podpytać o sposoby zadbania o własny rower lub jego naprawy.

Organizując event, możesz wesprzeć fundację Rak’n’Roll
Pomaganie łączymy z promocją dojazdu do pracy rowerem!

Uczestnicy akcji BikeDay mogą realnie wesprzeć Fundację Rak’n’Roll, która od lat działa na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka. W jaki sposób? Wykręcając wirtualne kilometry na trenażerach w trakcie organizowanego przez nas eventu. Te przejechane odcinki, Inwestor zamienia na złotówki, które przekazujemy na konto Fundacji!

JAK WYGLĄDA NASZ WSPÓLNY EVENT?

W trakcie eventu można nie tylko wspomóc Fundację, ale też dowiedzieć się, jak zachować zdrowie. Oprócz tego na Uczestników czekają nasi serwisanci, którzy wykonają darmowy przegląd roweru i wiele innych atrakcji, przygotowanych przez Bike2Box.

Zobacz relacje z naszych eventów

BIKEDAY POLECZKI PARK

Wspólnie z organizatorem i uczestnikami eventu wykręciliśmy 100km dla Fundacji Synapsis.

Więcej

BIKE DAY & Rak’n’Roll

Wspólnie z uczestnikami eventu wykręcaliśmy wirtualne kilometry dla Fundacji.

Więcej

BIKEDAY D48

Odwiedziliśmy biurowce na Domaniewskiej, by naprawić rowery pracowników i dobrze się bawić.

Więcej
Zorganizuj Bike Day dla swoich pracowników