Wieszaki rowerowe

Na 1 metrze ściany możesz powiesić 3 rowery!

Jazda na rowerze stała się oznaką zdrowego stylu życia oraz demonstracją odpowiedzialnej postawy wobec środowiska naturalnego i najbliższego otoczenia. Warto wspomnieć, że dla wielu jazda rowerem to doskonała opcja transportu w sezonie wiosenno-letnim. Jednoślad nie emituje spalin szkodliwych dla środowiska naturalnego i przyczynia się do ograniczenia ruchu na drogach jak i tak nielubianych przez wszystkich korków. Dla zwiększenia ruchu rowerowego w miastach niezbędna jest infrastruktura zapewniająca poczucie bezpieczeństwa rowerzystów – drogi rowerowe, a także miejsca do bezpiecznego parkowania rowerów wyposażone w różnego rodzaju stojaki rowerowe rozmieszczone przed budynkami użyteczności publicznej, biurowcami czy budynkami mieszkalnymi. Architekci i projektanci stają przed wyzwaniem, jak efektywnie wykorzystywać powierzchnię parkingową. Wieszaki rowerowe na ścianę są jednym z oferowanych przez nas rozwiązań, które umożliwiają przechowywanie jednośladu np. w halach parkingowych czy wyznaczonych do tego miejscach w budynkach danego przedsiębiorstwa. Nasze wieszaki rowerowe umożliwiają przechowywanie dwukrotnie większej ilości rowerów niż tradycyjne stojaki.

Funkcjonalne wieszaki rowerowe od Bike2BOX

Asortyment sklepu internetowego Bike2BOX tworzą łatwe w obsłudze wieszaki rowerowe ścienne o nieszablonowym wyglądzie. Spośród nich warto szczególnie polecić obrotowy wieszak na rower Twist. Produkt ten jest bowiem bardzo przystępny w codziennym użytkowaniu. Zajmuje niewielką przestrzeń, dlatego też świetnie sprawdzi się w firmowej rowerowni. Umieszczenie odpowiedniej ilości takich wieszaków pozwoli wszystkim pracownikom na pozostawienie swoich rowerów w bezpiecznym miejscu. Oprócz tego Twist został wyposażony w podporę pod tylnym kołem, która gwarantuje brak jakichkolwiek zabrudzeń na ścianach. W ofercie mamy też automatyczny wieszak ścienny na rower – BikeUp. Zdecydowanie największą zaletą tego produktu jest znakomicie wyprofilowana obudowa, która posiada stalowe ucho umożliwiające zabezpieczenie jednośladu za pomocą każdego rodzaju zapięcia. Wieszak BikeUP posiada siłownik gazowy, który automatycznie podnosi ciężki rower do pozycji pionowej. Rozwiązanie to jest idealne dla posiadaczy ciężkich rowerów, w tym coraz popularniejszych rowerów elektrycznych.

Nasze ponad 6-letnie doświadczenie w produkcji i projektowaniu  wieszaków rowerowych daje pewność, że oferowane przez nas rozwiązania są nie tylko najwyższej jakości, ale  też charakteryzują się wyjątkową ergonomią użytkowania. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modele wieszaków rowerowych na ścianę, które pomogą Ci zorganizować Twój własny parking rowerowy i zaoszczędzić sporo miejsca bez konieczności rezygnowania z wysokiego komfortu użytkowania. Jeśli z kolei poszukujesz rozwiązania dla firmy lub potrzebujesz rowerowni w budynku, to koniecznie zajrzyj na stronę z naszymi realizacjami. Odkryjesz tam bowiem wieszaki rowerowe o różnych kształtach i kolorach. Przekonaj się, że parking rowerowy nie musi być nudny i szary, ale może stać się wizytówką. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością doradzimy w wyborze optymalnego rozwiązania. Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo swoich pracowników!

Każdy, kto posiada rower ma ten sam problem- gdzie go przechowywać? Często widzimy rowery upchnięte na balkonach czy w piwnicach. Taki sposób zabiera przestrzeń i często przeszkadza. Rozwiązaniem jest wieszak na rower- oszczędza do 70% miejsca, wiszący rower nie obija się o innej przedmioty, a obsługa jest prosta. Wybierając wieszak na rower warto zwrócić uwagę na jego rodzaj.

W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje- wieszak na rower BikeUp i Twist.

BikeUp- wieszak na rower zaprojektowany w taki sposób, by wspomóc podnoszenie roweru dzięki wbudowanej sprężynie gazowej. Rewelacyjnie sprawdza się przy wieszaniu np. ciężkich rowerów elektrycznych.

Twist- obrotowy wieszak na rower, który możemy położyć na ścianę, aby zajmował jeszcze mniej miejsca. Wieszak posiada podporę pod tylne koło, więc nie ma możliwości ubrudzenia ściany. Rower można przypiąć do wieszaka.

Zobacz nasze produkty

Wieszaki rowerowe ścienne – sposób na oszczędność miejsca i czyste ściany

Oferowane przez nas wieszaki do rowerów na ścianę stworzyliśmy z myślą o maksymalnej oszczędności miejsca i wygodzie codziennego użytkowania. Przemyślany design ułatwia użytkownikom wygodny dostęp do rowerów niezależnie od ich ilości w pomieszczeniu, np. w firmowej rowerowni. Konstrukcja wieszaków rowerowych chroni ściany przed kontaktem z brudnymi oponami rowerów, ale także umożliwia łatwe sprzątanie podłogi pod wiszącymi pojazdami. Składające się na naszą ofertę wieszaki rowerowe na ścianę to zatem świetnie rozwiązanie niezależnie od miejsca ich montażu. Wychodzimy z założenia, że warto mieć dobrze zorganizowaną przestrzeń wokół siebie, a nasze wieszaki rowerowe ścienne z pewnością to ułatwiają, bez kompromisów estetycznych i rezygnowania z codziennej wygody. Tysiące użytkowników codziennie parkuje swoje rowery polegając na naszych wieszakach rowerowych.

13300000
Polaków ma rowery
1000000
rowerów rocznie przybywa na drogach
60
km/tydzień pokonują rowerem Polacy