Mobilny serwis rowerowy Poznań

Nasi serwisanci przeprowadzają profesjonalny przegląd roweru w trakcie Twojej pracy.

Zaproś nasz serwis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przemieszczanie się na co dzień w obrębie miasta może być problematycznie. Niezależnie od tego, czy wybierany jest własny samochód, czy transport miejski, należy liczyć się z czasem spędzonym w korkach. Alternatywą dla tych rozwiązań może być wybór roweru jako środka transportu. Jazda na rowerze ma wiele zalet. Oprócz aspektów, które pozytywnie oddziałują na nasze zdrowie, jest to wybór ekologiczny i tani. Co więcej, jeżdżąc tym jednośladem, można zaoszczędzić sporo czasu.

Co zyskujesz

Profesjonalna obsługa

Oszczędność twojego czasu

Pewność bezpieczeństwa

Mobilny serwis rowerowy w Poznaniu

Mobilny serwis rowerowy w Poznaniu zaoszczędzi Twój czas!

Kilka lat temu zainicjowaliśmy usługę mobilnego serwisu rowerowego w Poznaniu i kilku innych miastach naszego kraju. Obecnie jest to również Kraków, Gdańsk, Warszawa, Wrocław, Łódź oraz Katowice. Dojeżdżamy w miejsce ustalone z Klientem i serwisujemy rower, kiedy Klient pracuje. Dzięki temu już po kilku godzinach pracy może on odebrać rower, który jest w 100% sprawny, a tym samym przygotowany do jazdy. Dzięki temu, nie tracąc swojego czasu, Klienci mogą oddać swój rower w ręce profesjonalistów. Usługa mobilnego serwisu rowerowego, którą świadczymy, dedykowana jest w głównej mierze pracownikom biurowców, którzy na co dzień jako środek transportu wybierają właśnie rower. Musimy zaznaczyć, że za każdym razem działamy bardzo solidnie i profesjonalnie. Wiemy bowiem, jak ważne jest bezpieczeństwo w czasie poruszania się na rowerze.

Wspólnie z nami zorganizuj BikeDAY!

Jeśli mieszkasz w Poznaniu, pewnie dobrze zdajesz sobie sprawę, jak trudno znaleźć solidny serwis rowerowy, w którym czas oczekiwania nie jest liczony w tygodniach – szczególnie w sezonie. Dlatego wszystkim osobom, które do pracy przyjeżdżają rowerem, polecamy współorganizowanie z nami wydarzenia zainicjowanego przez Bike2Box. BikeDAY to event, podczas którego uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego, jak i wziąć udział w akcjach towarzyszących. To świetna okazja na integrację dla wszystkich pracowników firmy, którzy dojeżdżają do pracy rowerem. Wiemy też, że podczas trwania wydarzenia osoby, które nie są przekonane do dojazdów do pracy często decydują się spróbować zmienić swoje dotychczasowe nawyki komunikacyjne. Kiedy my będziemy zajmować się rowerami, uczestnicy mogą wziąć udział w szkoleniu bezpiecznej jazdy rowerem lub pobawić się BikeBLENDER-em i napić się świeżego soku wykręconego na rowerze. Wydarzenie trwa jeden dzień i może odbyć się w Twojej firmie. Po jego zakończeniu oddajemy w ręce właścicieli rowery, które są w pełni bezpieczne. Tymi wydarzeniami chcemy propagować jazdę do pracy na rowerze. Wspólnie zorganizujmy BikeDAY! Mobilny serwis rowerowy w Poznaniu może pojawić się w Twojej firmie. Zapraszamy do kontaktu!