Mobilny serwis rowerowy Wrocław

Nasi serwisanci przeprowadzają profesjonalny przegląd roweru w trakcie Twojej pracy.

Zaproś nasz serwis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilny serwis rowerowy

Na ulicach Wrocławia możemy spotkać coraz więcej pasjonatów jazdy na rowerze i wcale nas to nie dziwi! Poruszając się rowerem, nie tylko oszczędzasz czas, który musiałbyś przeznaczyć na stanie w korkach podczas jazdy samochodem, ale także zyskujesz dużą dawkę endorfin oraz pozbywasz się kilku zbędnych kilogramów dzięki codziennej dawce ruchu. Warto także dodać, że jazda na rowerze jest zarówno ekonomiczna, jak i ekologiczna – dzięki niej zaoszczędzisz nawet kilkaset złotych wydanych na paliwo, a także ograniczysz emisję wydzielanego do atmosfery dwutlenku węgla. Wiemy, że jazda na rowerze cieszy się coraz większą popularnością w mieście, jak też na jego obrzeżach, dlatego ofertę naszego mobilnego serwisu rowerowego kierujemy do firm we Wrocławiu, których pracownicy docierają do miejsca pracy przy użyciu jednośladów.

Co zyskujesz

Profesjonalna obsługa

Oszczędność twojego czasu

Pewność bezpieczeństwa

Mobilny serwis rowerowy we Wrocławiu

Dlaczego serwis rowerów jest ważny?

Na bezpieczeństwo jazdy na rowerze wpływa wiele czynników, a jednym z nich jest jego stan techniczny. Tak jak kierowcy samochodów zobligowani są do regularnej kontroli stanu technicznego pojazdu, tak samo rowerzyści powinni monitorować sprawność swoich jednośladów. Sprawne hamulce bądź światła i odpowiednio napompowane opony to jedynie część elementów, które odgrywają kluczową rolę dla bezpiecznej jazdy. Z tego względu doskonałym pomysłem na oficjalne rozpoczęcie sezonu wiosenno-letniego jest zorganizowanie eventu BikeDay we Wrocławiu, podczas którego uczestnicy będą mogli skorzystać z mobilnego serwisu rowerowego. Nasi specjaliści sprawdzą stan techniczny roweru, a także usuną ewentualne usterki, które mogłyby zagrażać rowerzyście podczas jazdy. Podczas eventu BikeDay można także zasięgnąć porady w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu lub innych elementów niezbędnych do bezpiecznej jazdy, np. kasku lub ochraniaczy.

Mobilny serwis rowerowy BikeDay

Jeśli pracownicy Twojej firmy z Wrocławia to zapaleni rowerzyści, zorganizowanie BikeDay będzie doskonałą formą rozrywki, szczególnie na początku sezonu rowerowego. Podczas eventu do dyspozycji uczestników będzie nie tylko mobilny serwis rowerowy, ale także inne atrakcje, takie jak konkurs na trenażerach oraz udział w kursie pierwszej pomocy. Event BikeDay to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, a także kontroli stanu swojego roweru. Warto również dodać, że podczas tego wydarzenia będzie możliwość przetestowania rowerów elektrycznych Kross. Zapewniamy profesjonalny serwis rowerowy, dużo zabawy, a także niezapomniane przeżycia! Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu.