Stojaki rowerowe

Nowoczesne, dopasowane do wymogów BREEAM i LEED

Na przestrzeni ostatnich kilku lat, w dobie rosnącego zainteresowania ekologicznym i – co więcej – zdrowym stylem życia, rowery stały się drugim, najchętniej wybieranym środkiem transportu. Oczywiście nie ma w tym absolutnie nic dziwnego! Wybierając rower, mamy realny wpływ na swoje zdrowie, przyczyniamy się do zmniejszenia ilości spalin w centrum miasta, a także skutecznie omijamy poranne lub popołudniowe korki w drodze do pracy. Zarazem jednak niezbędne okazuje się zwiększenie liczby dróg oraz parkingów rowerowych, stawianych przed urzędami, siedzibami instytucji, firm, a także przestrzeni publicznej. Jeśli i Ty chcesz wyjść naprzeciw potrzebom swoich pracowników oraz klientów, to doskonale się składa! Nasza firma oferuje różnorodne stojaki na rowery zewnętrzne, od konstrukcji tradycyjnych, po takie, które ze względu na swój nietuzinkowy wygląd będą zachwycać nie tylko niepodważalną funkcjonalnością, ale także wzbogacą wolną przestrzeń przed budynkiem.

Stojaki rowerowe – rodzaje

STOJAKI TRADYCYJNE

Stojaki na rowery zewnętrzne

Wyróżniają się minimalistyczną i lekką formą przy czym nie tracą na swojej wytrzymałości na różne uszkodzenia mechaniczne.

Z GUMOWYM ODBOJEM

Stojaki na rowery

Gumowa wstawka chroni rowery przed ich obijaniem i wszelkimi rysami czy ubytkami w lakierze podczas ich parkowania.

Z DREWNIANYM ODBOJEM

Stojaki rowerowe

Unikalny kształt oraz element wykonany z drewna doda miejscu charakteru i smaku.

STOJAKI TYPU TULIPAN

Nowoczesne stojaki na rowery

To idealny produkt do miejsc, w których chcemy zaakcentować nietuzinkowy wygląd otaczającej architektury.

Nowoczesne stojaki na rowery – inwestycja na miarę potrzeb pracowników i klientów

Stojaki rowerowe to wieloletnia inwestycja, za której sprawą zarządzana przez Ciebie przestrzeń z pewnością zyska na atrakcyjności. Jako producent stojaków rowerowych, który dba zarówno o funkcjonalność, jak i estetykę, oferujemy konstrukcje, które wkomponują się w niemalże każdą przestrzeń. Pozwolą pracownikom oraz odwiedzającym Cię klientom na bezpieczne pozostawienie sprzętu przed budynkiem. Wśród nich znajdziesz nowoczesne stojaki rowerowe:

  • wykonane tradycyjne z doskonałych materiałów, nieulegających korozji bądź innym uszkodzeniom mechanicznym,
  • z gumowym odbojem skutecznie chroniącym rower przed ewentualnymi uszkodzeniami, wykończone przy wykorzystaniu ocynku oraz farby proszkowej,
  • z drewnianym odbojem wykonanym z dębu olejowanego bądź lakierowanego. Ze względu na swój oryginalny wygląd ozdobią przestrzeń publiczną czy też parking rowerowy przed firmą,
  • piętrowe, które umożliwiają maksymalne wykorzystanie posiadanej przestrzeni parkingowej bez utraty wygody parkowania rowerów i bezpieczeństwa. Nasze piętrowe stojaki rowerowe są odporne na warunki atmosferyczne i sprawdzone w wielu lokalizacjach w Holandii, Danii i Polsce
  • typu tulipan, pozwalające na pełne wykorzystanie nawet niewielkiej przestrzeni zewnętrznej, równocześnie skutecznie chroniąc przed kradzieżą roweru. Ze względu na swoją nietypową konstrukcję stojaki rowerowe przypominające tulipany doskonale wkomponują się w architekturę współczesnych budynków, podwyższając funkcjonalność przestrzeni.

Jesteś zainteresowany zakupem zewnętrznych stojaków na rowery? Masz pytania lub wątpliwości dotyczące przestrzeni parkingowej? W takim razie skontaktuj się z nami – telefonicznie lub mailowo! Chętnie rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy, które stojaki rowerowe z naszej oferty najlepiej sprawdzą się w przypadku Twojej nieruchomości lub przedsiębiorstwa! Posiadamy własny dział projektowy, który może Ci pomóc w optymalnym dobraniu odpowiednich stojaków na rowery.

KAŻDA INWESTYCJA ZASŁUGUJE
NA NOWOCZESNE STOJAKI NA ROWERY

Przestrzeń parkingowa dla rowerów to dziś konieczność dla każdej nieruchomości komercyjnej, instytucji czy urzędu. Wspólnie z naszymi Partnerami, tworzymy elastyczne i nowoczesne parkingi rowerowe, dopasowane do charakteru inwestycji. 

Zobacz nasze produkty

Stojaki na rowery zewnętrzne od Bike2BOX – połączenie praktyczności z atrakcyjnym wyglądem

Stojaki na rowery zewnętrzne, znajdujące się w naszej ofercie, to meble miejskie stworzone z myślą o wygodzie użytkowników i nowoczesnej przestrzeni miejskiej. Stojaki typu „odwrócone U” są uważane przez rowerzystów za najwygodniejsze, ponieważ nie wymagają od rowerzysty wielu czynności, aby zaparkować rower. Na popularności zyskują stojaki rowerowe z odbojem, które dzięki zastosowaniu gumowych elementów chronią ramę zaparkowanego roweru przed zarysowaniem.

Stojaki rowerowe spotykamy coraz częściej w przestrzeni miejskiej, dlatego ważne jest, aby ich design dawał się łatwo dopasować do innych elementów małej architektury stosowanych przez architektów. Jako producent stojaków rowerowych współpracujemy z architektami i projektantami przestrzeni miejskiej, starając się stworzyć wyjątkowo proste w formie i jednocześnie eleganckie obiekty. Przykładem takiej współpracy jest linia stojaków rowerowych z odbojami z olejowanego dębu. Stosowane drewno jest poddawane specjalnej obróbce mającej na celu uodpornienie go na warunki atmosferyczne. Tego typu produkty mają szansę stać się wizytówką każdego nowoczesnego budynku przyjaznego dla rowerzystów.