Mobilny serwis rowerowy Warszawa

Nasi serwisanci przeprowadzają profesjonalny przegląd roweru w trakcie Twojej pracy.

Zaproś nasz serwis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilny serwis rowerowy

Nieprzewidziana awaria w trasie? Przebita opona? Pęknięta dętka? Spadający łańcuch? Awaria przerzutek lub hamulców? Każdy z rowerzystów na pewno nie raz spotkał się z takimi sytuacjami zarówno w drodze do pracy, jak i podczas rekreacyjnej przejażdżki. Możesz podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie podczas tzw. BikeDay, a co więcej, przeprowadzić gruntowny przegląd i ewentualną naprawę roweru. Nasz mobilny serwis rowerowy w Warszawie kompleksowo zaopiekuje się Twoim jednośladem i odpowiednio przygotuje go do dalszej jazdy. Przy okazji będziesz miał okazję porozmawiać z naszymi serwisantami i dowiedzieć się, jak możesz lepiej zadbać o swój rower.

Co zyskujesz

Profesjonalna obsługa

Oszczędność twojego czasu

Pewność bezpieczeństwa

Mobilny serwis rowerowy w Warszawie

Mobilny serwis rowerowy Warszawa podczas BikeDay

BikeDay to impreza rowerowa skierowana do pracowników firm i najemców budynków biurowych. Od 2015 roku nasz mobilny serwis rowerowy obsługuje setki firm na terenie Warszawy. Jeśli więc korzystasz ze swojego roweru każdego dnia to nie zastanawiaj się, tylko przyprowadź rower na BikeDay. A jeśli jesteś właścicielem firmy i chcesz pomóc swoim pracownikom w codziennych dojazdach rowerem do pracy, zgłoś gotowość do zorganizowania BikeDay w swojej firmie! Podczas tego wydarzenia pomożemy szybko i skutecznie usunąć ewentualną usterkę w rowerach, a także zadbamy o bezpieczeństwo rowerzystów, udzielając im rad oraz wskazówek dotyczących codziennej jazdy na rowerze.BikeDay to również świetna okazja do wykonania przeglądu jednośladu przed sezonem. Naoliwimy łańcuch, wyregulujemy przerzutkę i hamulce a jak trzeba to wymienimy zużytą oponę lub przebitą dętkę. Wszystko po to, aby każdy mógł bezpiecznie korzystać ze swojego roweru.

Warszawa jest miastem o dobrze rozwiniętej infrastrukturze rowerowej, posiada wiele dróg rowerowych, z których warto korzystać, ale aby czuć się bezpiecznie, trzeba mieć sprawny rower. Co więcej, oszczędność czasu ma dziś często wartość zdecydowanie większą niż jego ekwiwalent finansowy. Wyobraź sobie więc, że nie musisz jechać do serwisu rowerowego, aby zostawić tam swój rower i ponownie wracać za tydzień albo nawet i dwa, aby go odebrać. Jeśli chcesz zaoszczędzić sporo czasu, wpadnij na BikeDAY!

Kompleksowy serwis rowerowy w Twojej firmie

Nie musisz tracić czasu na dostarczenie swojego roweru do warsztatu. Mobilny serwis rowerowy w Warszawie, działający podczas BikeDay, pomoże Ci odpowiednio przygotować pojazd do intensywnej eksploatacji, po dłuższym okresie jego nieużywania. Naoliwimy, napompujemy, wyregulujemy i wyczyścimy Twój rower. Doskonale wiemy, w jakim pędzie codziennych zawirowań żyją mieszkańcy stolicy. Praca, dzieci, rozwój osobisty i towarzyski – to wszystko, czemu oddajesz się codziennie w 100%. Możesz u nas również liczyć na szereg usług konwersacyjnych, które znacznie przedłużą bezpieczne użytkowanie każdego, nawet wiekowego jednośladu. Twój rower może odzyskać swój dawny blask lub całkowicie zmienić swoje oblicze, ponieważ zajmujemy się także lakiernictwem i tuningiem. Ponadto, na uczestników BikeDay czekają atrakcje. Możesz wziąć udział w konkursie na trenażerach, a także w kursie pierwszej pomocy. Udostępniamy także rowery elektryczne Kross do testowania. Zapraszamy!