Mobilny serwis rowerowy Katowice

Nasi serwisanci przeprowadzają profesjonalny przegląd roweru w trakcie Twojej pracy.

Zaproś nasz serwis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rower jest coraz częściej wybieranym środkiem transportu w Polsce. Drastyczny wzrost kosztów utrzymania samochodu powoduje, że zwiększa się liczba osób decydujących się porzucić samochód na rzecz roweru i próbuje codziennie dojeżdżać nim do pracy. Wpływ na taką zmianę oprócz oszczędności ma coraz większa świadomość negatywnego wpływu motoryzacji na środowisko naturalne. Sezon wiosenno letni jest idealny do przesiadki na rower. Ważne jest, by rower, którym dojeżdżamy do pracy zapewniał nam maksimum komfortu i bezpieczeństwa. Z bezpieczeństwem związany jest zawsze stan techniczny naszego jednośladu. Nie każdy z nas ma jednak czas i umiejętności, aby dokonywać przeglądów i napraw roweru. Nie zawsze mamy też czas, aby poszukać odpowiedniego serwisu rowerowego. Kiedy w sezonie w okolicznych serwisach panuje tłok a kolejki liczone są w tygodniach warto pomyśleć o mobilnym serwisie rowerowym w Katowicach.

Co zyskujesz

Profesjonalna obsługa

Oszczędność twojego czasu

Pewność bezpieczeństwa

Mobilny serwis rowerowy w Katowicach

Mobilny serwis rowerowy w Katowicach – wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rowerzystów

Jeśli jesteś mieszkańcem Katowic i tam też pracujesz, z pewnością wiesz, ile w godzinach szczytu zajmuje dojazd do lub z pracy. Bez różnicy, czy jest to komunikacja miejska, czy też własny samochód. Rower zdecydowanie przyspieszyłby dotarcie do celu. Warto jednak co pewien czas robić przegląd najważniejszych mechanizmów w rowerze, by podczas podróży mieć pewność, że nic złego się nie stanie. Najistotniejszymi elementami są oczywiście hamulec, przerzutki, czy stan opon. Jeśli jednak nie masz czasu, by udać się do profesjonalnego serwisu, profesjonalny serwis przyjedzie do Ciebie. A dokładnie do Twojej firmy. Kiedy Ty będziesz mógł pracować, my sprawdzimy stan Twojego roweru. Mobilny serwis rowerowy w Katowicach to usługa przeznaczona dla pracowników biurowców, którzy na co dzień dojeżdżają do pracy rowerem. Jak działamy? Umawiamy się z Klientem na konkretną datę i miejsce. Zjawiamy się w umówionym dniu z samego rana , a następnie przez kilka godzin zajmujemy się serwisem rowerów pracowników danej firmy. Po skończonej pracy oddajemy sprawne pojazdy właścicielom. Proste prawda?

BikeDAY – zapraszamy do współpracy rowerzystów z Katowic

BikeDAY to nasz flagowy projekt, dedykowany pracownikom biur. Podczas zorganizowanego w Twojej firmie BikeDAY, Twój rower przejdzie kompleksowy serwis. Dla Ciebie też coś mamy. Możliwość udziału w szkoleniu doskonalenia jazdy rowerem w mieście lub zabawy z BikeBLENDER-em. Jest jeszcze jedna zaleta mobilnego serwisu rowerowego w Katowicach. Podczas naszego eventu również osoby, które dojeżdżają innymi środkami komunikacji do pracy, decydują się spróbować pokonać trasę do pracy przy użyciu roweru. Natomiast podczas eventu wszyscy właściciele jednośladów mają okazję wymienić się spostrzeżeniami czy uwagami. Organizowane wydarzenie BikeDAY sprawia, że jesteśmy w stanie w sposób ciekawy promować dojazdy do pracy na rowerze. Jeśli jesteś zainteresowany współorganizacją jednodniowego wydarzenia BikeDAY, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!