Rowerownia
Browary Warszawskie w Warszawie

Rowerowe miasto

Rowerownię w Warszawie zrealizowaliśmy jesienią 2017 roku. Za projekt odpowiedzialne jest studio JEMS Architekci. Browary Warszawskie to odpowiedź na wyzwanie stworzenia nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowy pośród zabytkowych warszawskich budynków dawnych browarów Haberbusch i Schiele.

Zespół budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych znajduje się na Woli w otoczeniu ulic Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej, na obszarze gdzie 170 lat temu powstały zakłady piwowarskie Haberbusch i Schiele. Browary stały się punktem wyjścia do zaprojektowania całego kompleksu, który został z uwagą wpisany w charakter i tożsamości dzielnicy.

Wykonaliśmy rowerownię dla 109 rowerzystów.

Echo Investment jest największym polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, biurowym i centrów handlowych. Jesienią 2018 roku podpisaliśmy umowę ramową z Deweloperem Echo Investment i od tego czasu wspieramy wszystkie projekty mieszkaniowe. Wykonaliśmy parkingi rowerowe w takich budynkach jak: Apartamenty Go w Krakowie, Osiedle Jarzębinowe w Łodzi, Przedwiośnie 2C w Krakowie, ul. Taśmowa w Warszawie czy Widoki Mokotów w Warszawie.

Zdjęcie Bike2box

Porozmawiajmy o parkingu rowerowym w Twojej nieruchomości