×

BikeDAY wjechał na Mokotów!

Po raz pierwszy w tym roku odwiedziliśmy biurowce zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie. Na zaproszenie firmy HB Reavis w czwartek (19 maja) byliśmy pod adresem Postępu 14. Na miejscu każdy pracownik biurowca mógł oddać swój rower do serwisu, wziąć udział w jednej z konkurencji a także przetestować niezwykłe rowery. Łącznie przez cały dzień nasz serwis przygotował do jazdy około 30 jednośladów. Nad bezpieczeństwem wydarzenia czuwały momentami nawet dwie ratowniczki medyczne, które chętnie dzieliły się wiedzą z zakresu zasad udzielania pierwszej pomocy dla chętnych osób. Obejrzyj fotorelację na naszej stronie:

 
Następnego dnia nasz zesół pojawił się na Konstruktorskiej 15. Budynek Konstruktorska Business Center to “zawodnik wagi ciężkiej”. Blisko 50.000 m2 mieści kilka tysięcy ludzi, z których sporo dojeżdża do pracy na rowerach. Tego dnia nasz serwis rowerowy musiał przyjąć zdecydowanie więcej rowerów, bo około stu! Oczywiście tak, jak zawsze – chłopaki przejrzeli dokładnie wszystkie rowery i mogliśmy ze spokojem oddawać je właścicielom. Strefa testów i konkurencji też były nieco bardziej oblegane. W strefie rywalizacji jazda slalomem była najpopularniejszą atrakcją. Na tyle, że niektórzy chętni nawet 5-cio krotnie poprawiali swoje wyniki. Łącznie w slalomie i jeździe na czas na trenażerze udział wzięło ponad 40 osób! Rywalizacja była tak zawzięta, a czasy różniły się tak mało, że na 3 miejscu znalazły się 3 osoby! Oczywiście oznacza to, że są na podium i otrzymają wraz z dwoma innymi osobami bony do jednego ze sklepów sportowych.

Zobacz listę zwycięzców!

Oba budynki: Postępu 14 i Konstruktorska Business Center są bardzo dobrze przygotowane dla rowerzystów/pracowników chętnych dojeżdżać do pracy. Z myślą o nich stworzono specjalną prorowerową infrastrukturę: stojaki rowerowe zewnętrzne i wewnętrzne, szatnie i łazienki z natryskami. Dziękujemy wszystkim za udział, a firmie HB Reavis za zaproszenie! 🙂

 

Wejdź na nasz kanał YouTube Bike2BOX i obejrzyj całą relację: