BikeDay
D48 Warszawa

zawitaliśmy na Domaniewską

Od tego się zaczęło…

Latem 2018 roku ekipa BikeDay zawitała na Domaniewską 48, by wspólnie z Penta Investments promować kulturę rowerową wśród pracowników biurowca D48. Organizacja eventu to kontynuacja starań zarządcy nieruchomości o to, by coraz więcej osób dojeżdżało do pracy rowerem. Pierwszym, postawionym wspólnie z Bike2Box krokiem w tym kierunku, było stworzenie rowerowni w D48, na którą składają się 2 strefy parkingowe na terenie obiektu.

Co działo się w trakcie BikeDay?

Punktem wyjścia naszych eventów rowerowych jest darmowy serwis rowerowy dla uczestników. Nie inaczej było w trakcie BikeDay na Domaniewskiej. Nasi serwisanci od samego rana przyjmowali rowery do naprawy i przeglądu, by były gotowe do odbioru jeszcze tego samego dnia.

Chętni mogli też przetestować swoją wiedzę z zakresu pierwszej pomocy pod czujnym okiem ratownika medycznego oraz przejść krótkie szkolenie.

Chwila relaksu

Oprócz bezpieczeństwa rowerzystów, zadbaliśmy także o ich dobry humor, proponując strefę testów i konkursy z nagrodami.

Nie zabrakło również elementu rywalizacji – dla najlepszych, za pokonanie wirtualnej trasy na trenażerze w jak najkrótszym czasie, czekały vouchery do sieci sklepów Decathlon.

Jak ocenili nasz event uczestnicy? Zobaczcie w materiale wideo:

Zobacz inne nasze BikeDay’e

Zorganizuj BikeDay u siebie