BikeDay
Poleczki Business Park

zakręciliśmy dla Fundacji Synapsis

Współpraca z UBM Polska

W kompleksie biurowym Poleczki Business Park na warszawskim Ursynowie pojawiamy się z naszym eventem regularnie, na rozpoczęcie i zakończenie sezonu rowerowego. To zasługa właściciela obiektu, spółki UBM Polska, która stawia na społeczną odpowiedzialność biznesu, rozwiązania przyjazne środowisku i ciągle poszukuje nowych obszarów do budowania pozytywnych doświadczeń najemców.

BikeDay to okazja do pomagania

W 2017 roku współpraca z UBM przybrała nową formę. Zorganizowaliśmy wyjątkowy BikeDay, wspólnie z Fundacją Synapsis, która działa na rzecz pomocy dzieciom i dorosłym z autyzmem. Oprócz standardowo wykonywanego darmowego przeglądu rowerów, konkursów, pracownicy mieli okazję odwiedzić sensoryczną instalację, przygotowaną przez Fundację, w której na własne oczy zobaczyli, jak osoby z autyzmem odbierają otaczający nas świat.

Współpraca z Fundacją Synapsis

Gdy zapraszaliśmy Fundację Synapsis na dzień rowerowy, zależało nam na tym, by pracownicy Poleczki Business Park, a jest ich już prawie 4 000 osób, zapoznali się z tematyką autyzmu, oraz mogli mieć realny wpływ na poprawę życia osób zmagających się z tym zaburzeniem – mówi Peter Obernhuber, członek zarządu Poleczki Business Park.

Źródło: http://www.propertynews.pl/biura/warszawski-biurowiec-swietuje-bike-day,54873.html

100 km = 5.000 zł

Dodatkowo uczestnicy eventu mogli siłą własnych mięśni wspomóc Fundację i jej podopiecznych, wykręcając w kilkuosobowych zespołach kilometry na trenażerach. Trzy drużyny, którym w ciągu 10 minut udało się przejechać najdłuższy dystans, zostały dodatkowo wyróżnione nagrodami, sponsorowanymi przez Poleczki Park. Przejechane wspólnie 100 km zostało wymienione na darowiznę dla Synapsis, o wartości 5.000 zł.

Zobacz inne nasze BikeDay’e

Zorganizuj BikeDay u siebie