×

Zdrowo się nakręć!

Pracownicy budynków Ambassador oraz Nestle House w Warszawie wiedza już co to znaczy: “zdrowo się nakręć! “. Dzięki ich zaangażowaniu wirtualne kilometry zamieniliśmy na realne pieniądze dla Fundacji Rak’n’ Roll.

BikeDAY + Rak’n’Roll w Warszawie

To już czwarty rok kiedy pracownicy budynków Ambassador oraz Nestle House w Warszawie – zarządzanych przez firmę HINES Polska, mieli okazję wziąć udział w cyklicznej akcji BikeDAY. W poprzednich latach wydarzenie skupiało się na promocji dojazdów do pracy rowerem oraz oferowało bezpłatny serwis jednośladów.

 W tym roku postanowiliśmy zdrowo się nakręcić. Połączyliśmy promocję dojeżdżania rowerem do pracy z akcją charytatywną – wyjaśnia Radek Kozubski, założyciel BIKE2BOX, organizatora akcji – Nawiązaliśmy współpracę z pozytywnie zakręconymi ludźmi z Fundacji Rak’n’Roll.

BikeDAY + Rak’n’Roll to święto rowerzystów oraz rozmowy o profilaktyce zdrowia w miejscu pracy!  Pracownicy biurowi mogą skorzystać z serwisu rowerowego oraz porozmawiać o swoich nawykach, które mogą wspierać ich zdrowie.

Wydarzenie obejmuje także kręcenie wirtualnych kilometrów na rowerach stacjonarnych. Uczestnicy akcji w Warszawie – wychodząc na chwilę z pracy – wykręcili prawie 200 km, a Fundacja Rak’n’Roll Wygraj życie dzięki szczodrości naszego partnera Hines Polska otrzymała czek na 5000 zł!

BikeDAY + Rak’n’Roll w Twojej firmie

Jeśli chcesz aby BikeDAY zawitał do Twojej firmy – skontaktuj się z nami. Jeszcze przed wakacjami możesz wspomóc swoich najemców i pracowników w podjęciu decyzji o dojeżdżaniu do pracy rowerem.