×

Dzieje się, czyli Bike2Box wchodzi w nowy sezon rowerowy!

W tym sezonie mamy pełne ręce roboty i chętnie opowiemy Wam, co się u nas ostatnio dzieje.

Zacznijmy marcowych realizacji nowych rowerowni z naszymi automatycznymi wieszakami BikeUp. Pierwszą z nich jest rowerownia w Business Garden Wrocław przygotowana dla firmy Vastint, Pracownicy tego budynku biurowego będą mieli do dyspozycji ponad 39 miejsc parkingowych na rowery.

Drugą lokalizacją jest ulica Senatorska w Warszawie, gdzie mieści się centrala mBanku.

W sumie dla naszych klientów stworzyliśmy  blisko 50 nowych miejsc do parkowania rowerów.  

Tegoroczny sezon BikeDay’owy rozpoczął się w Business Garden w Warszawie i Poznaniu. W tym roku rozpoczęliśmy wcześniej niż zwykle. Wszystko dzięki naszym współpracownikom i przychylności pogody. Pełną fotorelację z wydarzeń w Warszawie i Poznaniu możecie zobaczyć na stronie: bikeday.me. Już teraz organizujemy kolejne wydarzenia. Najbliższe odbędzie się w maju w lokalizacji należącej do Grupy PZU.

Na koniec kilka słów o tym, nad czym pracujemy w tym momencie. W ubiegłym tygodniu podpisaliśmy umowę na realizację dwóch rowerowni dla towarzystwa ubezpieczeń PZU S.A. Powstaną one w Warszawie (ATHINA Park) oraz Gdańsku (Arkońska Business Park). Wkrótce podzielimy się z Wami większą ilością informacji. A tymczasem zachęcamy Was do polubienia i śledzenia naszego fanpage.