Oferta dla firm

Wspieraj z nami roweryzację – stwórz nowoczesny parking rowerowy,
zorganizuj event lub szkolenie dla pracowników.

Parkingi rowerowe

Jeśli komfort i zaufanie Twoich pracowników są dla Ciebie ważne, zadbaj o wygodny i użyteczny parking dla rowerów. Dzięki wykorzystaniu naszych wieszaków, optymalizujemy przestrzeń parkingową  w dużych i małych obiektach. Odkryj biznesowe rozwiązania Bike2Box.

Dowiedz się więcej

Event BikeDay 

Pokaż pracownikom, że aktywnie wspierasz kulturę rowerową i zdrowy styl życia! W trakcie BikeDay przeprowadzamy darmowy serwis i naprawę rowerów, organizujemy angażujące konkursy i zabawy dla uczestników. Zorganizuj rowerowy event dla swoich pracowników.

Dowiedz się więcej

 Door2Door serwis rowerowy

Twoi pracownicy dojeżdżają do pracy na rowerze?  Przyjedziemy pod Twoje biuro i zabierzemy rowery do serwisu stacjonarnego. Kompleksowo przeserwisujemy każdy rower, tak żeby dojazd do pracy na dwóch kołkach sprawiał jeszcze więcej radości

Dowiedz się więcej

Szkolenie BikeSafe

Zatroszcz się o bezpieczeństwo swoich pracowników, dojeżdżających rowerem do pracy. Uczestnicy szkolenia otrzymują kompletną wiedzę teoretyczną, mają też możliwość przejechania trasy ze szkoleniowcem, dzięki czemu poczują się pewniej na drodze.

Dowiedz się więcej
WSPIERAJ PRACOWNIKÓW I MOBILIZUJ DO ZMIANY NAWYKÓW
Świadomi konsumenci, odpowiedzialni i myślący o przyszłości – to Twoi pracownicy, którzy wybierają rower jako środek transportu. Dzięki poprawiającej się infrastrukturze drogowej i zwiększającej się ilości ścieżek rowerowych, coraz więcej osób decyduje się dojazd do pracy rowerem. Dołącz do promotorów kultury rowerowej – zobacz, jakie rozwiązania możesz wykorzystać w swojej firmie!
Zobacz nasze realizacje dla biznesu
13300000
Polaków ma rowery
1000000
rowerów rocznie przybywa na drogach
60
km/tydzień pokonują rowerem Polacy