Oszczędzaj przestrzeń
w swoim domu

Stworzyliśmy wieszaki rowerowe, które likwidują problem braku miejsca.

Możesz z nich korzystać bez względu na to, jakim rowerem jeździsz.

Dlaczego Bike2Box?

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Małe mieszkanie, mikro garaż, piwnica, w której wiecznie przybywa rzeczy? Nasze wieszaki rowerowe zapewniają nawet 60% oszczędności przestrzeni, a jednocześnie łatwy dostęp do Twojego roweru. 

DO WYBORU, DO KOLORU

Nasze produkty pozwalają oszczędzać przestrzeń, ale mogą być też świetnym uzupełnieniem wystroju wnętrza. Oferujemy wieszaki w pięciu żywych kolorach: niebieskim, pomarańczowym, zielonym, czerwonym i czarnym.

BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE

Wieszając rower na ścianie, zabezpieczasz go przed przypadkowymi uszkodzeniami. Dzięki temu, że podwieszony rower opiera się o oponę, chronisz przed zniszczeniem także obręcze.

ŁATWA OBSŁUGA

Każdy, niezależnie od wieku czy też wagi roweru, może bez problemu korzystać z wieszaka. Wystarczy postawić rower w pionie, jak przy wchodzeniu do windy, a następnie umieścić przednie koło w wyprofilowanym koszyku. 

Brak miejsca na przechowywanie rowerów to dobrze nam znana bolączka. Oparte o ścianę w mieszkaniu lub garażu, często po prostu nam przeszkadzają, przewracają się i dodatkowo zabierają cenny kawałek podłogi. Dzięki wieszakom Bike2Box oszczędzisz nawet 60% miejsca! 

WIEMY, ŻE KAŻDY CENTYMETR MIESZKANIA JEST NA WAGĘ ZŁOTA

Odwiedź nasz sklep online:

BikeUp

Innowacyjny, pół-automatyczny wieszak ścienny na rowery wszystkich typów. Oprzyj koło na uchwycie, a podnośnik zrobi resztę. Doskonałe rozwiązanie do wieszania do ciężkich rowerów elektrycznych.

KUP ONLINE

Mini Twist

Obrotowy wieszak, który składa się na ścianę. Można na nim zawiesić rower o wadze do 22 kg. Świetnie sprawdzi się w małym mieszkaniu, nie tylko jako praktyczne rozwiązanie, ale też jako designerski detal.

KUP ONLINE