Oszczędzaj przestrzeń
w swoim domu

Stworzyliśmy wieszaki rowerowe, które likwidują problem braku miejsca.

Możesz z nich korzystać bez względu na to, jakim rowerem jeździsz.

Dlaczego Bike2Box?

OSZCZĘDNOŚĆ MIEJSCA

Małe mieszkanie, mikro garaż, piwnica, w której wiecznie przybywa rzeczy? Nasze wieszaki rowerowe zapewniają nawet 60% oszczędności przestrzeni, a jednocześnie łatwy dostęp do Twojego roweru. 

DO WYBORU, DO KOLORU

Nasze produkty pozwalają oszczędzać przestrzeń, ale mogą być też świetnym uzupełnieniem wystroju wnętrza. Oferujemy wieszaki w pięciu żywych kolorach: niebieskim, pomarańczowym, zielonym, czerwonym i czarnym.

BEZPIECZNE PRZECHOWYWANIE

Wieszając rower na ścianie, zabezpieczasz go przed przypadkowymi uszkodzeniami. Dzięki temu, że podwieszony rower opiera się o oponę, chronisz przed zniszczeniem także obręcze.

ŁATWA OBSŁUGA

Każdy, niezależnie od wieku czy też wagi roweru, może bez problemu korzystać z wieszaka. Wystarczy postawić rower w pionie, jak przy wchodzeniu do windy, a następnie umieścić przednie koło w wyprofilowanym koszyku. 

Brak miejsca na przechowywanie rowerów to dobrze nam znana bolączka. Oparte o ścianę w mieszkaniu lub garażu, często po prostu nam przeszkadzają, przewracają się i dodatkowo zabierają cenny kawałek podłogi. Dzięki wieszakom Bike2Box oszczędzisz nawet 60% miejsca! 

WIEMY, ŻE KAŻDY CENTYMETR MIESZKANIA JEST NA WAGĘ ZŁOTA

Odwiedź nasz sklep online:

Wieszak na rower Bike Up

BikeUp

Innowacyjny, pół-automatyczny wieszak ścienny na rowery wszystkich typów. Oprzyj koło na uchwycie, a podnośnik zrobi resztę. Doskonałe rozwiązanie do wieszania do ciężkich rowerów elektrycznych.

KUP ONLINE
Mini Twist mini wieszak na rower

Mini Twist

Obrotowy wieszak, który składa się na ścianę. Można na nim zawiesić rower o wadze do 22 kg. Świetnie sprawdzi się w małym mieszkaniu, nie tylko jako praktyczne rozwiązanie, ale też jako designerski detal.

KUP ONLINE