×

BikeDay na Żeraniu i Mokotowie

Mimo kapryśnej aury (a właściwie prawdziwych nawałnic, które w ostatni piątek nawiedziły stolicę) 16 i 17 czerwca na zaproszenie firmy Hines gościliśmy w Distribution Park na warszawskim Żeraniu i budynku Sky Office Center na Mokotowie. Tam, podczas imprez z cyklu BikeDay, rozkręcaliśmy rowerowe nastroje wśród pracowników, dojeżdżających do pracy na rowerze (lub dopiero planujących przesiadkę na jednoślad).

Jak zwykle mogliśmy liczyć na zapracowanych rowerzystów, którzy w czwartek i piątek  tłumnie odwiedzili stoisko BikeDay. Nasi serwisanci mieli pełne ręce roboty i na pełnych obrotach pracowali, by do końca dnia sprawdzić, wyregulować i oddać właścicielom wszystkie rowery.

Podczas obu imprez ogromnym zainteresowaniem cieszyły się konkursy: testy wytrzymałościowe i nasz biurowy slalom gigant. Uczestników nie brakowało! Swoich sił próbowali wszyscy – niezależnie od płci i wieku. Wyniki poszczególnych konkurencji, które odbyły się w Distribution Park znajdziecie tutaj, a Sky Office Center – tutaj.

Nas najbardziej cieszą pozytywne komentarze uczestników zostawiona na naszej fan stronie na Facebooku. Dziękujemy!

Oto krótka fotorelacja podsumowująca te dwa intensywne, BikeDay’owe dni. Zapraszamy do Distribution Park na Żeraniu i Sky Office Center na Mokotowie.