×

1
INWESTOR

CA Immo

2
ZAKRES PRAC

– PROJEKT RAMPY
– WAYFINDING
– ZAGOSPODAROWANIE 4 MIEJSC PARKINGOWYCH

3
INWESTOR

46 NOWYCH
MIEJSC ROWEROWYCH

Centrum Sienna znajduje się w głównej biznesowej dzielnicy Warszawy, graniczącej z dzielnicami Wola i Śródmieście. Obiekt został oddany do użytku w 1998 roku i dzięki systematycznym modernizacjom dysponuje m.in. elastycznymi możliwościami kształtowania powierzchni najmu, zmodernizowanym systemem klimatyzacji, dwupoziomowym parkingiem podziemnym na blisko 200 samochodów i zewnętrznym parkingiem na dziedzińcu oraz rozbudowywaną infrastrukturą dla rowerzystów.

Był to projekt niezwykle kompleksowy. W pierwszym kroku musieliśmy wybrać najlepszą lokalizację dla nowej Rowerowni. Cała inwestycja została wykonana w systemie design & build i obejmowała także projekt i oznakowanie bezpiecznej drogi przejazdu do nowego parkingu. Dzięki zastosowaniu naszych podnośników BikeUP udalo nam się zmieścić nawet o 100% więcej rowerów w porównaniu do tradycyjnych stojaków.

Radosław Kozubski
CEO

W biurowcu Sienna Center przygotowaliśmy 46 nowych miejsc parkingowych dla rowerów, które zajęły powierzchnię równą 4 miejscom parkingowym dla samochodów. Znajduje się na niej 16 tradycyjnych stojaków i 30 innowacyjnych podnośników typu BikeUP. Wieszak rowerowy BikeUp poprzez swoją konstrukcję umożliwiają wykorzystanie stosunkowo małych i trudnych do zagospodarowania przestrzeni w garażach co jest ogromną zaletą tego rozwiązania. Całość projektu podpieczętował projekt personalizowanej grafiki, identyfikujący parking rowerowy.

PARKINGI ROWEROWE ZNAJDZIESZ W