22/09/2016

Nowoczesny parking rowerowy w Green Corner

Miło nam poinformować, że w budynku Green Corner powstała dodatkowa, profesjonalna rowerownia na 35 rowerów. Oddanie do użytku zaplanowano na 22 września, w dniu finału Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, czyli Europejskiego Dnia bez Samochodu.

Green Corner to nowoczesny, energooszczędny budynek biurowy zlokalizowany przy ul. Chłodnej w szybko rozwijającej się biznesowej części Warszawy, z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Zarządcą obiektu jest Cushman & Wakefield Polska.

Budynek Green Corner jako pierwszy w Warszawie i drugi w Polsce otrzymał certyfikat LEED na poziomie Platinum. Jest to jeden z najbardziej „zielonych” biurowców w Polsce. Po rozbudowie systemu odzysku tzw. szarej wody, umożliwiającym jej powtórne wykorzystanie, obiekt Green Corner jest samowystarczalny pod względem zużycia wody w toaletach i instalacjach technicznych.

Cały czas staramy się wprowadzać nowe rozwiązania ekologiczne. Green Corner oferował dotychczas wiele udogodnień dla rowerzystów m.in. szatnie czy prysznice. Dynamicznie rośnie jednak liczba osób dojeżdżających do pracy na rowerze. Nasi najemcy prosili o zwiększenie liczby stojaków rowerowych. Wybraliśmy innowacyjne podnośniki typu BikeUP, które umożliwiają wykorzystanie stosunkowo małych, niezagospodarowanych przestrzeni w garażach – wyjaśnia Piotr Zatorski, Property Manager w Cushman & Wakefield Polska, zarządcy budynku.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat naszych wieszaków na rowery BikeUP kliknijcie TUTAJ lub obejrzycie film:

Tak rowerownia Green Corner prezentuje się w pełnej okazałości:

Zobacz także

tytuł boxu

Dzieje się, czyli Bike2Box wchodzi w nowy sezon rowerowy!

13/04/2017

Czytaj dalej
tytuł boxu

Drugi testowy wpis

18/10/2016

Czytaj dalej
tytuł boxu

Mokotów Nova – do pracy na rowerze

28/09/2016

Czytaj dalej