×

Bikeday: sprawdziliśmy prawie 1000 rowerów

Ostatnie tygodnie pokazują, że sezon rowerowy w polskich firmach trwa na dobre. Od początku maja w całym kraju odbyło się już 8 imprez z cyklu BikeDay, podczas których uczestnicy trenowali jazdę po górach oraz slalom na FatBike’u, a serwisanci wyregulowali, wysmarowali i wyczyścili prawie 1000 rowerów. Działo się, oj działo! Bo warto jechać rowerem do pracy. Jak pokazuje zainteresowanie naszymi imprezami – Polacy coraz chętniej przesiadają się na jednoślady.

BikeDay, czyli co?

BikeDay to cykl organizowanych w całej Polsce impreza dla pracowników dojeżdżających do biur na rowerowach. Podczas całodniowych wydarzeń do dyspozycji uczestników jest serwis rowerowy oraz strefa rozrywki: jazdy na czas, slalom czy testy niespotykanych rowerów takich jak FatBike, Strida czy rower elektryczny. Emocje sięgają zenitu! A kolejka do trenażera była często spora – każdy jednak może wziąć udział w rywalizacji i przejechać się 1 km po “przepięknych górach”, a później porównać swój czas z kolegami z pracy. W konkurencji mimo służbowego stroju chętnie biorą udział również Panie, które kilometry wykręcają w szpilkach (lub na bosaka). Nie zapomnieliśmy też o bezpieczeństwie – uczestnicy BikeDay mogli pod okiem specjalistów przypomnieć sobie zasady pierwszej pomocy oraz sprawdzić swoje umiejętności na fantomie.

Gdzie byliśmy?

Przez ostatnie 8 tygodni z naszą ekipą BikeDay – serwisantami, animatorami oraz rowerowymi pozytywnie zakręconymi ekspertami byliśmy:

Tak było podczas naszych spotkań:

Za zaproszenie dziękujemy zarządcom i inwestorom budynków: firmom HB Revis, Hines i VASTINT.

Gdzie jeszcze nas spotkasz?

Przed nami spotkanie z pracownikami biurowca na stołecznym Żeraniu w Distribution Park (czwartek, 16 czerwca) oraz budynku Sky Office (piątek, 17 czerwca). 22 czerwca na Ursynowie, w Natpoll Business Center, a dzień później 23 czerwca BikeDay zawita w Krakowie w Enterprise Park Kraków. 30 czerwca czekamy na rowery pracowników biura przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. w Warszawie.

Po więcej informacji zapraszamy na Facebooka BikeDay.me, gdzie na bieżąco relacjonujemy i zapowiadamy kolejne wydarzenia. Relacje z wydarzeń śledźcie też na naszym kanale na YouTube